KONST / Litografier / Litografi 10515057
nr 1051 5057
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), Nybroplan, 24/300, signerad, -69, motivet: 28x35
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:06:40
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas